Jasiu w Krainie Bajek

„Jasiu w Krainie Bajek” to historia chłopca, który nie znał jeszcze żadnej bajki i postanowił wyruszyć w świat w poszukiwaniu Krainy Bajek. Droga do celu nie jest jednak prosta, trzeba bowiem wykonać wiele trudnych zadań aby się tam znaleźć. Na szczęście, przy pomocy dzieci, pokonuje wszystkie przeszkody i w końcu Kraina Bajek stoi przed nim otworem. Niestety, czeka go tu wielkie rozczarowanie. W Krainie Bajek rządzi zły król Hurum-Burum, który wypędził poza granice swego Królestwa wszystkie bajkowe postaci. Jasiu, razem z ukrywającym się w lesie Koziołkiem Matołkiem snuje zabawny plan obalenia z tronu złego króla. Gdy im się to udaje, razem z dziećmi wybierają nowego i mądrego monarchę, przyjaznego wszystkim bajkom. Kto nim zostaje? Tego dowiemy się zamawiając bajkę o Jasiu. Przyjeżdżamy na miejsce.

W sztuce występuje wiele tradycyjnych lalek, są też piosenki i oczywiście morał. Jest nim pochwała dobrego humoru, gdyż „śmiech to zdrowie”.

Czas trwania - ok. 50 min.

Występują: Adam Gromadzki, Bartosz Sołtysiak / Mateusz Kaczanowski/.
Producent: Teatr Rozmaitości Adama Gromadzkiego - Gdańsk, Poland.

Jasiu w Krainie Bajek Jasiu w Krainie Bajek Jasiu w Krainie Bajek Jasiu w Krainie Bajek Jasiu w Krainie Bajek Jasiu w Krainie Bajek

Na zdjęciach - Alicja Stasiewicz

Teatr Rozmaitości Adama Gromadzkiego